Ubytování v Chorvatsku, Vir (Dalmácie - sever ostrovy) v apartmánu 'Marija'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Marija, Vir
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Vir

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Vir
Číslo objektu: HR4050.115.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4050_115_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.719,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Topení (extra), klimatizace. Velká terasa 28 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný dvougenerační dům 'Marija'. 300 m od centra, klidná, slunná poloha, 150 m od moře. Společné: zahrada. K dispozici pouze pro Vás: venkovní sprcha, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 300 m, oblázková pláž, kamenitá pláž 150 m. Stinné parkovací místo ve dvoře.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Vir:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 1'600 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, 15 km severo-západně od Nin, 26 km severo-západně od Zadar. Veškeré služby v místě. Sauna, solárium, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 25 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:20
Mapa stránek ...