Ubytování v Chorvatsku, Vir (Dalmácie - sever ostrovy) v apartmánu 'Tome'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Tome, Vir
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Vir

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Vir
Číslo objektu: HR4050.113.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4050_113_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.719,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Balkon 4 m2, terasa 12 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Tome'. 300 m od centra Vir, 450 m od moře, 450 m plaz. Společné: pozemek 1'000 m2 (oplocený), zahrada s stromy, bazén (10 x 6 m, hloubka 150 cm, 27.05.-30.09.) s vnitřními schůdky. Gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo (kryté) u domu na pozemku. Obchod, restaurace 100 m, oblázková pláž, kamenitá pláž 450 m. Pozor prosím: objekt ref.: HR4050.112 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Vir:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 1'600 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, 15 km severo-západně od Nin, 26 km severo-západně od Zadar. Veškeré služby v místě. Sauna, solárium, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 25 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:45
Mapa stránek ...