Ubytování v Chorvatsku, Ugljan Preko (Dalmácie - sever ostrovy) v apartmánu 'Daira'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Daira, Ugljan Preko
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Ugljan Preko

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Ugljan Preko
Číslo objektu: HR4205.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4205_100_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.719,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 100 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj s TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička) s jídelní stůl. Vstup na terasu. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Sprcha/WC. Terasa 10 m2, krytá, terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Výhled na moře. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný řadový dům 'Daira'. 200 m od centra, 20 m od moře, 20 m plaz. Společné: zahrada s trávníkem a stromy. Parkovací místo u domu. Obchod 150 m, restaurace 50 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Ugljan Preko:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná obec s 3'800 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, jiho-západně od Zadar. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, pamětihodnosti. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty. Internetová kavárna ve městě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:22
Mapa stránek ...