Ubytování v Chorvatsku, Ugljan Kukljica (Dalmácie - sever ostrovy) v apartmánu 'Ana'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 7). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Ana, Ugljan Kukljica
★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Ugljan Kukljica

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Ugljan Kukljica
Číslo objektu: HR4220.155.6
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4220_155_6/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 12.522,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 48 m2 v 1. patře. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x pohovka a 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. Jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2 plotýnky). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Balkon 7 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Ana'. 200 m od centra, vyvýšená poloha, 200 m od moře, 500 m plaz. Společné: pozemek 3'000 m2, zahrada, bazén (9 x 4 m, hloubka 140 cm, 09.06.-06.10.) s vnitřními schůdky. Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 200 m, písečná pláž, kamenitá pláž, skalnatá pláž, zátoka ke koupání 500 m. Dům se nachází 50 m pod silnicí Ugljan - Pasman.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Ugljan Kukljica:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec a letovisko s 870 obyvatel, na jihovýchodě ostrova přímo u moře, 10 km jižně od Zadar. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, večerní zábava, muzeum, pamětihodnosti, sauna, solárium. K tomu: lékárna 5 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 12 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). 6 km turistické cesty. Cyklistické cesty, 21 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:11
Mapa stránek ...