Ubytování v Chorvatsku, Ugljan Kali (Dalmácie - sever) v apartmánu 'Zdenko 1'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Zdenko 1, Ugljan Kali
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Ugljan Kali

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Ugljan Kali
Číslo objektu: HR4210.131.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4210_131_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.009,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová polovina dvojdomku 100 m2 v 1. patře. Velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV-satelit a klimatizace. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Dvojdomek "Zdenko 1". 1 km od centra Kali, slunná poloha ve svahu, 110 m od moře, 110 m plaz. Společné: pozemek 1'850 m2, bazén hranatý (9 x 3 m, 29 m2, hloubka 135 cm, 01.05.-21.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, whirlpool, terasa, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 850 m, skalnatá pláž, betonová pláž 110 m. Pozor prosím: objekt ref.: HR4210.130,132 se nachází na stejném pozemku. Přízemí je uzavřené a neobývané. Dům se nachází u silnice Kali-Preko. Společné: Whirlpool (extra). Rezervace pro skupiny mládeže nejsou povoleny. .
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Ugljan Kali:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, stará, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 1'763 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, 5 km jižně od Zadar. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery. K tomu: lékárna 3 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 7 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Tenis (5 km). Rybaření (s povolením). 5 km turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 7.6.2020 01:59
Mapa stránek ...