Ubytování v Chorvatsku, Ugljan Kali (Dalmácie - sever ostrovy) v apartmánu 'Zdenko'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Zdenko, Ugljan Kali
★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Ugljan Kali

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Ugljan Kali
Číslo objektu: HR4210.130.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4210_130_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 5.794,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 48 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Terasa 20 m2, krytá. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Kuchyňský kout je částečně zkosený.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Zdenko'. 1 km od centra Kali, slunná poloha ve svahu, 110 m od moře, 110 m plaz. Společné: pozemek 1'850 m2, bazén hranatý (9 x 3 m, 29 m2, hloubka 135 cm, 01.05.-21.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, whirlpool, terasa, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 850 m, skalnatá pláž, betonová pláž 110 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: HR4210.131,132 se nachází na stejném pozemku. Dům se nachází u silnice Kali-Preko. Společné: Whirlpool (extra).
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Ugljan Kali:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, stará, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 1'763 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, 5 km jižně od Zadar. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery. K tomu: lékárna 3 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 7 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Tenis (5 km). Rybaření (s povolením). 5 km turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 08:51
Mapa stránek ...