Ubytování v Chorvatsku, Pašman Pašman (Dalmácie - sever ostrovy) v rekreačním domě 'Franka'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Franka, Pašman Pašman
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Pašman Pašman

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Pašman Pašman
Číslo objektu: HR4270.301.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4270_301_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 25.980,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, mraznička). Koupelna/WC. Terasa 12 m2, krytá, terasa 16 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: dětská postýlka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Elektřina ze solární energie (220 V). Nádrže s dešťovou vodou.
Informace o domě (rezidenci)
Dům se nachází na jižním pobřeží ostrova Pašman, v krásné zátoce Soline, v blízkosti souostroví Kornati (národní park). Dvougenerační dům 'Franka', 2-podlažní. Samostatně stojící poloha, 20 m od moře, 20 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2'400 m2, zahrada s trávníkem a stromy. Gril, dětské hřiště. K dispozici: loďka (extra). Příjezd vede až k objektu (přírodní cesta). Parkovací místo u domu na pozemku. Oblázková pláž, skalnatá pláž 20 m. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. K domu se dostanete pouze lodí nebo terénním vozem po přírodní cestě. Transfer pro Vás v den příjezdu a odjezdu zajistí majitel domu (v ceně). Majitel nabízí k zapůjčení motorový člun 3 m (za poplatek).
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Pašman Pašman:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, historická, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 2'000 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, 25 km jižně od Zadar, 5 km severo-západně od Biograd na moru. V obci: potraviny, pošta, restaurace, bar, folklórní večery, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 7 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:23
Mapa stránek ...