Ubytování v Chorvatsku, Pašman Pašman (Dalmácie - sever ostrovy) v apartmánu 'Ankica'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Ankica, Pašman Pašman
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Pašman Pašman

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Pašman Pašman
Číslo objektu: HR4270.106.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4270_106_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje
(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 11.214,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 88 m2 v 1. patře. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x pohovka. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička) s jídelní stůl, TV a klimatizace. Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Terasa 7 m2. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Dvojdomek 'Ankica'. V obci, klidná poloha, 20 m od moře, 20 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: gril. V domě: přístup na internet, klimatizace. Parkovací místo u domu. Obchod 15 m, restaurace 20 m. Tenis 300 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Pašman Pašman:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, historická, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 2'000 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře, 25 km jižně od Zadar, 5 km severo-západně od Biograd na moru. V obci: potraviny, pošta, restaurace, bar, folklórní večery, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 7 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:20
Mapa stránek ...