Ubytování v Chorvatsku, Pašman Neviđane (Dalmácie - sever ostrovy) v apartmánu 'Jurica'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Jurica, Pašman Neviđane
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Pašman Neviđane

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Pašman Neviđane
Číslo objektu: HR4260.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4260_100_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.391,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 90 m2 na 2 podlažích. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, otevřený krb, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC, vířivou vanou. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x dvoulůžko a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a klimatizace. Sprcha/WC. Terasa 16 m2. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Informace o domě (rezidenci)
Starý, pěkný dvojdomek 'Jurica', 2-podlažní, renovovaný v roce 2005. Klidná, slunná poloha, 500 m od moře, 500 m plaz, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: přírodní zahrada 70 m2. Terasa (50 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: k dispozici jízdní kola (extra). Parkovací místo, 10 m na pozemku. Obchod 100 m, restaurace 350 m, písečná pláž, oblázková pláž 500 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Pašman Neviđane:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, klidná osada, na východě ostrova přímo u moře, 2 km východně od Dobropoljana, 18 km jiho-východně od Preko, 10 km jiho-východně od Kukljica. V obci: potraviny, pošta, restaurace, bar. K tomu: lékárna 18 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 18 km.
informace pro letní ubytování
Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:17
Mapa stránek ...