Ubytování v Chorvatsku, Pašman Dobropoljana (Dalmácie - sever ostrovy) v rekreačním domě 'Nives'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Nives, Pašman Dobropoljana
★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Pašman Dobropoljana

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Pašman Dobropoljana
Číslo objektu: HR4250.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4250_300_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.083,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 48 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Terasa 24 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Solární zajištění energie (proud 220 Voltů). Jen dešťová voda (cisterna).
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Nives'. Klidná, slunná poloha, 40 m od moře, 40 m plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: gril. 3 km dlouhý, neupravený příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 3 km, restaurace 3 km, kamenitá pláž, skalnatá pláž 40 m. Dům se nachází na jižní straně ostrova Pašman v krásné zátoce Cerene, poblíž souostroví Kornati (národní park Kornati). Přístup k domu je pouze terenním vozem. Převoz k domu je možnos zajistit vozem majitele. Kotviště je vzdáleno 100m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Pašman Dobropoljana:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, klidné sídliště s 400 obyvatel, na jihozápadě ostrova přímo u moře, 8 km jiho-východně od Kukljica. V obci: potraviny, restaurace. K tomu: lékárna 8 km, lékař 2 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 8 - 10 km.
informace pro letní ubytování
Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Tenis (8 km). Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:23
Mapa stránek ...