Ubytování v Chorvatsku, Pag Povljana (Dalmácie - sever ostrovy) v apartmánu 'Ante'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Ante, Pag Povljana
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Pag Povljana

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Pag Povljana
Číslo objektu: HR3954.103.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3954_103_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.630,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře, západní orientace. Obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj 12 m2 s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 195 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa 4 m2, krytá. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Ante'. 15 km od centra Pag, slunná poloha, 40 m od moře, 60 m plaz, ve slepé ulici. Společné: pozemek 1'600 m2, bazén (10 x 5 m, hloubka 135 cm, 09.06.-29.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, terasa (56 m2), zahradní nábytek, gril (houpačka). V domě: přístup na internet, pračka (společné). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 250 m, restaurace 50 m, oblázková pláž 60 m (malý). Tenis 300 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 150 m, cyklistická stezka 1.5 km. Pozor prosím: objekt ref.: HR3954.102, 104 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2019 18:52
Mapa stránek ...