Ubytování v Chorvatsku, Pag Pag (Dalmácie - sever ostrovy) v apartmánu 'Tino'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Tino, Pag Pag
★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Pag Pag

Chorvatsko, Dalmácie - sever ostrovy, Pag Pag
Číslo objektu: HR3950.106.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3950_106_2/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 4.859,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2, v přízemí, severovýchodní orientace. Studio s 1x pohovka (80 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (150 cm, v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka), klimatizace a větrák. Otevřená kuchyně (2 plotýnky) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Tino'. 500 m od centra Pag, slunná, vyvýšená poloha, 650 m od moře, 650 m plaz. Společné: pozemek 200 m2 (oplocený). Gril (houpačka). V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 500 m, restaurace 600 m, oblázková pláž 650 m. Tenis 2.2 km.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Pag Pag:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, staré, vhodné pro rodinou rekreaci město s 4'300 obyvatel, na jihu ostrova přímo u moře, 25 km jižně od Novalja, 55 km severně od Zadar. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 25 - 50 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:22
Mapa stránek ...