Ubytování v Chorvatsku, Trstenik Dingač (Dalmácie - jih) v apartmánu 'Plavac Mali'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Plavac Mali, Trstenik Dingač
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - jih, Trstenik Dingač

Chorvatsko, Dalmácie - jih, Trstenik Dingač
Číslo objektu: HR8051.301.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr8051_301_2/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 10.093,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 45 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace. Pěkné a útulné zařízení: 1x pokoj 25 m2 s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm), TV-satelit a klimatizace. Kuchyně 9 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl, klimatizace. Vstup na terasu. Koupelna/WC. Velká terasa 30 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximální obsazení: 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let, nebo 3 dospělé osoby.
Informace o domě (rezidenci)
Dingač - Borak 5 km od Trstenik: Pěkný vícegenerační dům 'Plavac Mali'. Mimo obec, 4 km od centra Potomje, klidná, slunná poloha ve svahu, 30 m od moře, 30 m plaz, ve slepé ulici, v zeleni, jižní orientace. Společné: venkovní sprcha, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 4 km, restaurace 30 m, oblázková pláž 130 m, skalnatá pláž 30 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Trstenik Dingač:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, útulné, vhodné pro rodinou rekreaci sídliště s 100 obyvatel, v centru poloostrova přímo u moře, 30 km jiho-západně od Orebic. V obci: potraviny, restaurace. K tomu: lékárna 18 km, lékař 5 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 18 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, vhodné pro děti. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty. Organizované výlety do safary na poloostrově Peljesac s jeepem Grand Cherokee (extra).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 08:44
Mapa stránek ...