Ubytování v Chorvatsku, Orebić (Dalmácie - jih) v apartmánu 'Frano'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Frano, Orebić
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - jih, Orebić

Chorvatsko, Dalmácie - jih, Orebić
Číslo objektu: HR8040.110.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr8040_110_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.176,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 68 m2 v 1. patře, jižní orientace. Obývací pokoj zkosený 16 s 1x pohovka (100 cm, v délce 190 cm), kabelová TV, mezinárodní TV kanály, CD, DVD a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Zkosená, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/WC, hydromasážní sprcha. Balkon 4 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (1 Auto).
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům 'Frano'. 1 km od centra, 200 m od moře, 200 m plaz, na hlavní ulici. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 100 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 200 m. V přízemí: místo podnikání.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Orebić:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec a letovisko s 1'500 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis. Rybaření (s povolením). 2 km turistické cesty, horská turistika. 2 km cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:20
Mapa stránek ...