Ubytování v Chorvatsku, Korčula Zavalatica (Dalmácie - jih ostrovy) v apartmánu 'Snježana'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Snježana, Korčula Zavalatica
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - jih ostrovy, Korčula Zavalatica

Chorvatsko, Dalmácie - jih ostrovy, Korčula Zavalatica
Číslo objektu: HR8130.100.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr8130_100_5/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.579,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 80 m2 v 1. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna 23 m2 s TV-satelit. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 27 m2. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Snježana'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha ve svahu, 40 m od moře, 40 m plaz. Společné: bazén hranatý (6 x 4 m, hloubka 80 - 150 cm, 27.04.-14.09.) s vnitřními schůdky. Gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo (kryté) u domu na pozemku. Obchod 700 m, restaurace 200 m, písečná pláž 1 km oblázková pláž 1 km, skalnatá pláž 40 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Korčula Zavalatica:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, klidné sídliště a rekreační obec, na jihu ostrova přímo u moře s pěkným výhledem, 25 km jiho-západně od Korcula, 25 km východně od Vela Luka, 18 km jiho-východně od Blato. V obci: potraviny, restaurace. K tomu: lékárna 18 km, lékař 18 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 18 - 25 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, 600 m od obce. Oblázková pláž, 600 m od obce. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání, 600 m od obce. Rybaření (s povolením).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:51
Mapa stránek ...