Ubytování v Chorvatsku, Korčula Vela Luka (Dalmácie - jih) v apartmánu 'Šarenko'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Šarenko, Korčula Vela Luka
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - jih, Korčula Vela Luka

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Chorvatsko, Dalmácie - jih, Korčula Vela Luka
Číslo objektu: HR8170.800.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr8170_800_3/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 5.086,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 21 m2 v 1. patře, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 190 cm), 1x vysunovací lůžko a TV-satelit. Vstup na balkon. Kuchyně (2 plotýnky) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon 7 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře.
Informace o domě (rezidenci)
Tri luke (Tri porte) 8 km od Vela Luka: Vícegenerační dům "Šarenko". Osada Sv. Petar, klidná, slunná poloha, 10 m od moře, 10 m plaz, v zeleni, jižní orientace. Parkovací místo u domu. Obchod 8 km, restaurace 2 km, kamenitá pláž 10 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Možné, extra: kotviště (1 m hloubka). K pronajmutí: motorový člun (4,5 m dlouhý, 5 PS).
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Korčula Vela Luka:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Kouzelná obec a letovisko s 4'400 obyvatel, na západě ostrova přímo u moře, 8 km západně od Blato, 44 km západně od Korcula. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, muzeum, pamětihodnosti. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Pláž. Oblázková pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 30.5.2020 23:58
Mapa stránek ...