Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Lacnov' - Česká republika (Zlínský kraj Javorníky), Vsetín. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojová chata 85 m2 na 2 podlažích. Pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2 s jídelní stůl, TV-satelit, DVD a kamna na dřevo. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko, 2x místo ke spaní a TV. 1x zkosený pokoj s 2x místo ke spaní. Velké zahradní sezení, altán. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu a na les. Parkování (oplocený). Vhodn ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Lacnov, Vsetín

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7550_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová chata 85 m2 na 2 podlažích. Pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2 s jídelní stůl, TV-satelit, DVD a kamna na dřevo. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko, 2x místo ke spaní a TV. 1x zkosený pokoj s 2x místo ke spaní. Velké zahradní sezení, altán. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu a na les. Parkování (oplocený). Vhodné pro rodiny. Pokoje v podkroví jsou sedlového tvaru a jsou přístupné po příkrém schodišti, vstup do podkroví přes jídelnu a pokoj v přízemí. Místo ke spaní jsou matrace umístěné na zemi, vhodné pro děti. Interiér je proveden pouze ve dřevě. Kouření je povoleno pouze na zahradě.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 04:51
Mapa stránek ...