Ubytování v České republice, Vsetín (Zlínský kraj Javorníky) v rekreačním domě 'Lacnov'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Lacnov, Vsetín
★★★

Česká republika, Zlínský kraj Javorníky, Vsetín

Česká republika, Zlínský kraj Javorníky, Vsetín
Číslo objektu: CZ7550.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7550_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.339,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová chata 85 m2 na 2 podlažích. Pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2 s jídelní stůl, TV-satelit, DVD a kamna na dřevo. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko, 2x místo ke spaní a TV. 1x zkosený pokoj s 2x místo ke spaní. Velké zahradní sezení, altán. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu a na les. Parkování (oplocený). Vhodné pro rodiny. Pokoje v podkroví jsou sedlového tvaru a jsou přístupné po příkrém schodišti, vstup do podkroví přes jídelnu a pokoj v přízemí. Místo ke spaní jsou matrace umístěné na zemi, vhodné pro děti. Interiér je proveden pouze ve dřevě. Kouření je povoleno pouze na zahradě.
Informace o domě (rezidenci)
Lačnov 23 km od Vsetín: Pěkná, útulná chata 'Lačnov', 2-podlažní, obklopen stromy a loukami. Mimo obec, 1 km od centra Lačnov, v okrsku Bílé Karpaty, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 20 m od lesa, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 45'000 m2, pěkná, udržovaná zahrada (oplocená) s trávníkem 1'500 m2, rostlinami. Zahradní sezení, altán, zahradní nábytek, gril, ohniště (houpačka). V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 5 km. Atrakce v blízkosti: Skanzen Rožnov pod Radhoštěm 50 km, Lázně Luhačovice 30 km. Turistické oblasti Čertovy skály 8 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Ubytování v České republice, Vsetín:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 342 m n.m.
Město s 31'000 obyvatel, Vsetínská Bečva), 77 km jiho-východně od Olomouc, 140 km severo-východně od Brno. Veškeré služby v místě. Muzeum, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium. Město na rozhraní Vsetínských a Hostýnských vrchů. Východisko lyžařských tras. Za shlédnutí stojí stará radnice z r. 1721, Maštaliska= dříve koňské stáje (barokní stavba) z r. 1720 a několik kostelů. Valašské Meziřící se zachovalou dřevenou lidovou architekturou 20 km.Rožnov pod Radhoštěm, skanzen, 35 km.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - přehrada Bystřička 16 km. Tenis, squash, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování, Francova Lhota. Rybaření. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Koupání v řece Bečvě (splav). Koupaliště ve Vsetíně. Jízda na lodích na řece Bečvě.
informace pro zimní ubytování
Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy. Do 4 km lyžařské vleky Jesenka, Ďáblovka, Trojúhelník- lyžařské středisko s umělým zasněžováním. Velké Karlovice s četnými postraními vleky 22 km (Bzové, Mochůvka, Kyčerka,...). Soláň- oblíbený lyžařský areál uprostřed hřebene Vsetínských hor- 27 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 12:00
Mapa stránek ...