Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Lhotka nad Becvou' - Česká republika (Zlínský kraj Javorníky), Valašské Meziříčí. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 2-pokojový dům 56 m2. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, k bazénu. Kuchyňský kout u vstupu (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Schody do patra jsou hodně příkré a točité. Stropy v prvním patře jsou silně zkosené.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Lhotka nad Becvou, Valašské Meziříčí

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7570_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 56 m2. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, k bazénu. Kuchyňský kout u vstupu (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Schody do patra jsou hodně příkré a točité. Stropy v prvním patře jsou silně zkosené.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:08
Mapa stránek ...