Ubytování v České republice, Valašské Meziříčí (Zlínský kraj Javorníky) v rekreačním domě 'Lhotka nad Becvou'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Lhotka nad Becvou, Valašské Meziříčí
★★

Česká republika, Zlínský kraj Javorníky, Valašské Meziříčí

Česká republika, Zlínský kraj Javorníky, Valašské Meziříčí
Číslo objektu: CZ7570.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7570_1_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 4.842,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 56 m2. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, k bazénu. Kuchyňský kout u vstupu (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Schody do patra jsou hodně příkré a točité. Stropy v prvním patře jsou silně zkosené.
Informace o domě (rezidenci)
Lhotka nad Bečvou 5 km od Valašské Meziříčí: Chata 'Lhotka nad Bečvou'. V obci, živá poloha. Společné: pozemek, bazén kulatý vyhřívaný (3 m průměr, 01.06.-30.09.). K dispozici pouze pro Vás: terasa, gril. Obchod 5 km, potraviny 200 m, restaurace 1 km, autobusová zastávka 200 m. Atrakce v blízkosti: Přírodní koupaliště / Natural swim.pool 5 km, Valašské Meziříčí 7 km, Radhošť - Radegast 42 km, Kroměříž 55 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Pustevny 38 km. Turistické oblasti cyklostezka / cycling path Bečva. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Zvířata v sousedství. Železnice 300 m od domu. Dům je v zahradě rodinného domu majitele, u průjezdní komunikace, neni však přímo orientovaný k silnici. Lyžařský vlek 11 km, umělé zasněžování, večerní lyžování.
Rezervace
Ubytování v České republice, Valašské Meziříčí:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Valašské Meziříčí - město na úpatí Moravskoslezských Beskyd. Významný železniční a silniční uzel na soutoku řek Horní a Dolní Bečvy. 15 km západně od Rožnova pod Radhoštem - známé Valašské muzeum v přírodě. Historické centrum Valašska. Historické jádro-památková rezervace. Pamětihodnosti: empírový zámek Kinských, kostel sv. Jakuba ze 16.stol., radnice, kostel Nanebevzeti Panny Marie, zámek Žerotínů. Výchozí bod do Beskyd. Město s 30'000 obyvatel, 60 km jiho-západně od Ostrava. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium.
informace pro letní ubytování
Koupání, rybaření řeka Bečva 400 m, přírodní koupaliště cca 5 km. Přehrada Bystrička 8 km. Tenis. Minigolf. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Běžkařské trasy, sjezdové lyžování 11 km, umělé zasněžování, večerní lyžování, Beskydy Pustevny cca 20 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:29
Mapa stránek ...