Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Valasska Bystrice' - Česká republika (Zlínský kraj Javorníky), Valašská Bystřice. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojový dům 170 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s TV-satelit, rádio, CD, DVD a k dispozici výběr DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x pohovka (120 cm), rádio a CD. Kuchyně (6 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení) s podávací okénko. Koupelna, koupelna/WC, WC zvlášť. Topení. V horním patře: zkosený obývací pokoj/ložnice s 2x pohovka, TV-satelit, video, rádio a CD. 1x dvoulůžko ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Valasska Bystrice, Valašská Bystřice

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7562_111_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 170 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s TV-satelit, rádio, CD, DVD a k dispozici výběr DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x pohovka (120 cm), rádio a CD. Kuchyně (6 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení) s podávací okénko. Koupelna, koupelna/WC, WC zvlášť. Topení. V horním patře: zkosený obývací pokoj/ložnice s 2x pohovka, TV-satelit, video, rádio a CD. 1x dvoulůžkový pokoj s rádio a CD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna, sedací vana/WC, WC zvlášť. K dispozici: pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.2.2019 13:29
Mapa stránek ...