Ubytování v České republice, Lidečko (Zlínský kraj Javorníky) v rekreačním domě 'Lidecko'. Toto ubytování je pro 9 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Lidecko, Lidečko
★★

Česká republika, Zlínský kraj Javorníky, Lidečko

Česká republika, Zlínský kraj Javorníky, Lidečko
Číslo objektu: CZ7561.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7561_100_1/
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.558,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům, útulné zařízení: vstup 8 m2, WC zvlášť. 1x pokoj 12 m2, 2x lůžko. 1x pokoj 18 m2, 2x lůžko. Obývací pokoj 18 m2, TV-satelit a rádio. Kuchyně 12 m2 (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, sprcha, sedací vana. V horním patře: galerie 8 m2, WC zvlášť. Vstup 8 m2. 1x pokoj 12 m2, 1x lůžko a 1x pohovka. Vstup na balkon. 1x pokoj 18 m2, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obývací pokoj 18 m2, TV-satelit a rádio. Kuchyně 12 m2 (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, sprcha, sedací vana. Pěkný výhled na krajinu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Voda se platí extra dle spotřeby.
Informace o domě (rezidenci)
Lidečko 20 km od Vsetin: Velký, pěkný rodinný dům 'Lidecko', rok výstavby 1990. V obci Lidečko, klidná, slunná, vyvýšená poloha, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 150 m2 (oplocený), ovocná zahrada 300 m2. Ohniště. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Garáž. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Lidečko' 500 m, koupaliště 6 km, krytý bazén 20 km. Tenis 100 m, jízdárna 4 km, vlek 1 km, lyžařské centrum 40 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v České republice, Lidečko:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 342 m n.m.
Město s 31'000 obyvatel, Vsetínská Bečva), 77 km jiho-východně od Olomouc, 140 km severo-východně od Brno. Veškeré služby v místě. Muzeum, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium. Město na rozhraní Vsetínských a Hostýnských vrchů. Východisko lyžařských tras. Za shlédnutí stojí stará radnice z r. 1721, Maštaliska= dříve koňské stáje (barokní stavba) z r. 1720 a několik kostelů. Valašské Meziřící se zachovalou dřevenou lidovou architekturou 20 km.Rožnov pod Radhoštěm, skanzen, 35 km.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - přehrada Bystřička 16 km. Tenis, squash, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování, Francova Lhota. Rybaření. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Koupání v řece Bečvě (splav). Koupaliště ve Vsetíně. Jízda na lodích na řece Bečvě.
informace pro zimní ubytování
Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy. Do 4 km lyžařské vleky Jesenka, Ďáblovka, Trojúhelník- lyžařské středisko s umělým zasněžováním. Velké Karlovice s četnými postraními vleky 22 km (Bzové, Mochůvka, Kyčerka,...). Soláň- oblíbený lyžařský areál uprostřed hřebene Vsetínských hor- 27 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.8.2018 19:43
Mapa stránek ...