Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Horni Becva' - Česká republika (Zlínský kraj Javorníky), Horní Bečva. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 20 m2, v přízemí. Pěkné a útulné zařízení: 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky) s jídelní stůl, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Sprcha/WC. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Horni Becva, Horní Bečva

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7565_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2, v přízemí. Pěkné a útulné zařízení: 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky) s jídelní stůl, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Sprcha/WC. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:35
Mapa stránek ...