Ubytování v České republice, Horní Bečva (Zlínský kraj Javorníky) v apartmánu 'Horni Becva'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v apartmánu Horni Becva, Horní Bečva
★★★

Česká republika, Zlínský kraj Javorníky, Horní Bečva

Česká republika, Zlínský kraj Javorníky, Horní Bečva
Číslo objektu: CZ7565.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7565_101_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 4.862,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2, v přízemí. Pěkné a útulné zařízení: 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky) s jídelní stůl, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Sprcha/WC. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
V rekreační části Horní Bečvy, ca.600 m n.m., s krásným výhledem dvougenerační dům 'Horni Becva', renovovaný v roce 2007. Na kraji obce, 3 km od centra, klidná, slunná poloha ve svahu, v zeleni. Společné: pozemek s trávníkem. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení, zahradní nábytek. Příjezd vede až k objektu. Potraviny 2 km, restaurace 20 m, autobusová zastávka 2 km. Tenis 20 m, vlek 200 m. 3 vleky dosažitelné na lyžích přímo od objektu (při dobrých sněhových podmínkách).
Rezervace
Ubytování v České republice, Horní Bečva:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 505 m n.m.
Malá vesnice s 2'500 obyvatel, na břehu řeky Bečvy), 12 km východně od Rožnov pod Radhoštěm, 27 km od Valašské Meziříčí. Obec leží v chráněné krajinné oblasti Beskyd (hora Radhošť 1192 m, Smrk 1276 m, Lysá hora 1323 m). Je to typická horská obec, k vidění jsou zde valašské dřevěnice. Toto malebné, civilizací nedotknuté moravské pohoří nabízí mnoho příležitostí k aktivní rekreaci jak v létě tak i v zimě. Vodní nádrž Horní Bečva, součást obce, slouží k rekreačním účelům. Výlety: Rožnov pod Radhoštěm 12 km, skanzen valašské architektury a kultury, otevřený plavecký areál, hranice se Slovenskem 6 km.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Horní Bečva. Bazén vyhřívaný, 500 m. Tenis. Rajtování, Rožnov pod Radhoštěm 12 km. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Koupání: krytý bazén v rekreačním středisku 'KAHAN' a 'DUO' 300m, přehrada Horní Bečva 1 km, letní areál v Rožnově pod Radhoštěm 12 km.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Pustevny, 22 km, poloha údolní stanice 1'200 m. 9x lyžařské sjezdovky (70 % lehkých). Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy. Umělé kluziště. Další lyžařská střediska: Bumbálka, Soláň. V místě 11 soukromých lyžařských vleků včetně možnosti výuky lyžování.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 17:02
Mapa stránek ...