Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Horni Becva' - Česká republika (Zlínský kraj Javorníky), Horní Bečva. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová polovina dvojdomku 120 m2. Jednoduché zařízení: otevřený obývací pokoj s 1x pohovka a TV-satelit. 1x pokoj s 3x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 4x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Horni Becva, Horní Bečva

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7565_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová polovina dvojdomku 120 m2. Jednoduché zařízení: otevřený obývací pokoj s 1x pohovka a TV-satelit. 1x pokoj s 3x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 4x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 13:14
Mapa stránek ...