Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Domek u hotelu' - Česká republika (Zlínský kraj Javorníky), Buchlovice Velehrad. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. 3-pokojový dům 65 m2. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj 20 m2 s krbová kamna a TV-satelit. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Vstup na verandu, k zahradnímu sezení. Koupelna/WC. Plynové topení. Velká zahrada, trávník 500 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování (oplocený). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Domek u hotelu, Buchlovice Velehrad

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz6870_111_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 65 m2. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj 20 m2 s krbová kamna a TV-satelit. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Vstup na verandu, k zahradnímu sezení. Koupelna/WC. Plynové topení. Velká zahrada, trávník 500 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování (oplocený). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:24
Mapa stránek ...