Ubytování v České republice, Buchlovice Velehrad (Zlínský kraj Javorníky) v rekreačním domě 'Domek u hotelu'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Domek u hotelu, Buchlovice Velehrad
★★★

Česká republika, Zlínský kraj Javorníky, Buchlovice Velehrad

Česká republika, Zlínský kraj Javorníky, Buchlovice Velehrad
Číslo objektu: CZ6870.111.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz6870_111_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.229,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 65 m2. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj 20 m2 s krbová kamna a TV-satelit. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Vstup na verandu, k zahradnímu sezení. Koupelna/WC. Plynové topení. Velká zahrada, trávník 500 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování (oplocený). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Velehrad, 4 km od Buchlovice: Idilické místo se známou bazilikou zasvěcenou slovanským apoštolům Cyrilu a Metodějovi. Nově zrekonstruovaný objekt bývalého klášterního mlýna, oproti známé papežské bazilice. Rodinný dům 'Domek u hotelu'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada 1'800 m2 (oplocená) s trávníkem a rostlinami. Terasa, zahradní nábytek, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna, fitness, stolní tenis. Snídaně a polopenze na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Potraviny, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Staré Město' 5 km, koupaliště 500 m, krytý bazén 8 km. Tenis 500 m. V hotelu vinný sklep, půjčovna kol, resturace. Zimní stadion 8 km.
Rezervace
Ubytování v České republice, Buchlovice Velehrad:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá, útulná obec s 2'500 obyvatel. Veškeré služby, Uherské Hradiště, 3 km. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, pamětihodnosti. Obec Velehrad se nachází 7 km severozápadně od Uherského Hradiště, na pokraji Chřibů, které tvoří nejyšší část Středomoravských Karpat. V oblasti se nachází velké množství historických a kulturních památek, muzeí, turistických stezek, cyklotras, sportovních a relaxačních sreálů a vybrat si můžete i z široké nabídky kulturních a folklorních akcí, pořádaných v okolí. Navštívíte kraj kde s největší pravděpodobností vzniklo centrum Velkomoravské říše, kraj s bohatou kulturní tradicí a místo kde se dodnes rodí vynikající odrůdová vína - Slovácko kraj slunce a pohody. Významnou památkou Buchlovic je barokní zámek ze začátku 18.století, překrásný zámecký park. Velehrad, 5 km od Buchlovic - známé poutní místo s bazilikou Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje. Za návštěvu stojí: hrad Buchlov 7 km, historické centrum Uherského Hradiště 8 km, Skanzen ve Strážnici 30 km.
informace pro letní ubytování
Bazén 7 km. Tenis (3 km). Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty. Přírodní koupaliště Smržovka 2 km. Moravský Písek - sportovní areál s topogánem, 15 km. Smržovka: relaxační středisko 'Condi' (sirné prameny), řezné druhy masáží, střiky, sauna, solárium.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 22:35
Mapa stránek ...