Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mlyn' - Česká republika (Zlínský kraj Javorníky), Buchlovice Velehrad. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 20 m2 s 1x vysunovací lůžko a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (2 plotýnky) s jídelní stůl. Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vstup venkovním schodištěm, není přímý součástí hotelového komplexu.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mlyn, Buchlovice Velehrad

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz6870_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 20 m2 s 1x vysunovací lůžko a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (2 plotýnky) s jídelní stůl. Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vstup venkovním schodištěm, není přímý součástí hotelového komplexu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 13:18
Mapa stránek ...