Ubytování v České republice, Světlá nad Sázavou (Vysočina) v rekreačním domě 'Lipnice'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Lipnice, Světlá nad Sázavou
★★★

Česká republika, Vysočina, Světlá nad Sázavou

Česká republika, Vysočina, Světlá nad Sázavou
Číslo objektu: CZ5829.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz5829_300_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.942,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 100 m2, komfortní a osobité zařízení: obývací pokoj, 2x místo ke spaní a rádio. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, gril), jídelní kout. Sprcha/WC, WC zvlášť. Plynové topení. Zahradní sezení. Gril. K dispozici: dětská postýlka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Velmi pěkný výhled na krajinu a na středověký hrad.
Informace o domě (rezidenci)
Lipnice nad Sázavou, 6 km od Světlá nad Sázavou: Moderní, komfortní chata 'Lipnice', rok výstavby 2007. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 30 m od lesa, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada 2'300 m2 s trávníkem. Venkovní sprcha, zahradní sezení, gril. V domě: ústřední topení. 300 m dlouhý, úzký příjezd vede až k objektu. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Světlá nad Sázavou' 6 km, koupaliště 10 km. Možnost koupání v místních žulových lomech.
Rezervace
Ubytování v České republice, Světlá nad Sázavou:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Další možnosti ke koupání kromě řeky Sázavy: V Ovesné Lhotě, 5 km, s vodní nádrží, přírodní koupaliště v Lipnici, 10 km. Nádherná příroda, neproniknutelné lesy. Romantické výlety přes Sázavské údolí (Posázavský pacifik) s malou elektrickou lanovkou. Město s 5'000 obyvatel. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Sazava. Tenis (6x venkovní kurt, 1x krytý kurt). Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Další možnosti koupání kromě řeky Sázavy: Ovesná Lhota 5 km - rybník, přírodní koupaliště v Lipnici 10 km. Krásná posázavská příroda, hluboké lesy. 'Posázavský pacifik' - romantická vyjížďka motorovým vlakem údolím Sázavy.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 14:18
Mapa stránek ...