Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Huty' - Česká republika (Vysočina), Jimramov. Jedná se o ubytování pro 18 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 6 ložnic. 'Huty', 9-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Prostorné, úplně renovovaný v roce 2015, osobité a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka, otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Herní místnost. Salón s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka) s sprcha/WC. Kuchyně (trouba, 8 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar) s malý jídelní stůl. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Průchozí pokoj s 1x dvou ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Huty, Jimramov

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz5924_8_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 18 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 6 ložnic
Popis ubytování (interiér)
'Huty', 9-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Prostorné, úplně renovovaný v roce 2015, osobité a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka, otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Herní místnost. Salón s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka) s sprcha/WC. Kuchyně (trouba, 8 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar) s malý jídelní stůl. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Průchozí pokoj s 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Malý obývací pokoj/ložnice zkosený s 2x vysunovací lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Dřevěné podlahy, podlahy z přírodního kamene. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. K dispozici: dětská postýlka. Pozor prosím: nekuřácký dům. Hlásič kouře, hasicí přístroj. Kávovar, masážní křeslo, stolní fotbal, air hockey (hokej) , automat s občerstvením - vše extra na mince. Připomínka: měnička mincí je v herně - střeženo kamer.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2017 07:06
Mapa stránek ...