Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chrastov' - Česká republika (Vysočina), Horní Cerekev. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový dům 170 m2. Velmi pěkné a stylové zařízení: 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, kachlová kamna. Koupelna, WC zvlášť s rohovou vanou. Topení v podlaze. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký dům. Spo ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chrastov, Horní Cerekev

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3940_210_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 170 m2. Velmi pěkné a stylové zařízení: 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, kachlová kamna. Koupelna, WC zvlášť s rohovou vanou. Topení v podlaze. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký dům. Společenská místnost, 18 m2, krb, klenuté historické stropy. Bazén je umístěn v rekonstruované části hospodářského stavení s klenutými stropy, je přímo přístupný z objektu, vybavení - sprcha/bidet/WC. 10% sleva při rezervaci 2-týdenního pobytu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 19:09
Mapa stránek ...