Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Holetín' - Česká republika (Vysočina), Holetín. Jedná se o ubytování pro 15 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 6 ložnic. 9-pokojový dům na 2 podlažích. Velká jídelna s verandou, posuvnými dveřmi s krbová kamna, jídelní stůl a bar. Vstup na zahradu, na verandu. Malý obývací pokoj/ložnice, okno do dvora s 2x lůžko, sprcha/WC a elektrické topení. Vstup na zahradu. Obývací pokoj s plochá obrazovka, DVD a elektrické topení. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar) s malý bar. Podlahové topení. V horním patře: 5x malý pokoj, v kazdem pok ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Holetín, Holetín

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz5397_10_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 15 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 6 ložnic
Popis ubytování (interiér)
9-pokojový dům na 2 podlažích. Velká jídelna s verandou, posuvnými dveřmi s krbová kamna, jídelní stůl a bar. Vstup na zahradu, na verandu. Malý obývací pokoj/ložnice, okno do dvora s 2x lůžko, sprcha/WC a elektrické topení. Vstup na zahradu. Obývací pokoj s plochá obrazovka, DVD a elektrické topení. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar) s malý bar. Podlahové topení. V horním patře: 5x malý pokoj, v kazdem pokoji s koupelna a plochá obrazovka. Malý obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a koupelna. Malý obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko. Malý obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. Malý obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko a sprcha/WC. Malý obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 2x francouzským lužkem a sprcha/WC. Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Dřevěné podlahy, podlahy z přírodního kamene. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 2 domácí zvířata (psi) povolena. Hlásič kouře. V přízemí je k dispozici bezbariérový apartmán s vlastní koupelnou a kuchyní.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 06:59
Mapa stránek ...