Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Karlštejn' - Česká republika (Vysočina), Hlinsko v Čechách. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 150 m2. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, TV-satelit a elektrické topení. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby, koupelna/WC a WC zvlášť. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x pokoj s 4x lůžko. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V horním patře: nižší stropy (trámy 180 cm). Spotřeba elektrické energie v te ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Karlštejn, Hlinsko v Čechách

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz5390_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 150 m2. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, TV-satelit a elektrické topení. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby, koupelna/WC a WC zvlášť. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x pokoj s 4x lůžko. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V horním patře: nižší stropy (trámy 180 cm). Spotřeba elektrické energie v termínu 01.11. - 30.04. extra. Spotřeba dřeva a plynu (v plyn. lahvích) celoročně extra. Ve dvoulůžkovém pokoji a kuchyni kamna na dřevo a uhlí.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.1.2019 01:18
Mapa stránek ...