Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Beim Stephansplatz' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 1. okres. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 85 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný v roce 2014, komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV, plochá obrazovka, rádio, CD a DVD. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko (180 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s malý bar. Koupelna, bidet, WC zvlášť. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Počítač (zdarma). Pozor prosím: vhodné pro ro ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Beim Stephansplatz, Vídeň 1. okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1010_225_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 85 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný v roce 2014, komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV, plochá obrazovka, rádio, CD a DVD. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko (180 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s malý bar. Koupelna, bidet, WC zvlášť. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Počítač (zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Bez výtahu. I-Pad k dispozici.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.9.2017 10:44
Mapa stránek ...