Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Na Mechu' - Česká republika (Ústecký kraj), Hřensko. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový byt v 1. patře. Prostorné a světlé, částéčně zkosený, komfortní a útulné zařízení: WC zvlášť. V horním patře: otevřený obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), elektrické topení. 1x pokoj s 2x lůžko, 2x vysunovací lůžko a elektrické topení. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x dvoulůžko a elektrické topení. Velká, otevřená kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha/WC. E-topení, topení v podlaze. K disp ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Na Mechu, Hřensko

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4073_7_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt v 1. patře. Prostorné a světlé, částéčně zkosený, komfortní a útulné zařízení: WC zvlášť. V horním patře: otevřený obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), elektrické topení. 1x pokoj s 2x lůžko, 2x vysunovací lůžko a elektrické topení. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x dvoulůžko a elektrické topení. Velká, otevřená kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha/WC. E-topení, topení v podlaze. K dispozici: dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:38
Mapa stránek ...