Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Apt. 1' - Česká republika (Ústecký kraj), Hřensko. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Apt. 1', 1-pokojové studio v přízemí. Prostorné a světlé, moderní a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka), elektrické topení. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní kout. Koupelna/sprcha/WC. E-topení, topení v podlaze. Velká terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na les. K dispozici: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlas ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Apt. 1, Hřensko

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4073_7_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Apt. 1', 1-pokojové studio v přízemí. Prostorné a světlé, moderní a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka), elektrické topení. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní kout. Koupelna/sprcha/WC. E-topení, topení v podlaze. Velká terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na les. K dispozici: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:45
Mapa stránek ...