Ubytování v České republice, Česká Kamenice České Švýcarsko (Ústecký kraj) v apartmánu 'Ceské Švýcarsko'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v České republice
v apartmánu Ceské Švýcarsko, Česká Kamenice České Švýcarsko
★★★

Česká republika, Ústecký kraj, Česká Kamenice České Švýcarsko

Česká republika, Ústecký kraj, Česká Kamenice České Švýcarsko
Číslo objektu: CZ4072.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4072_300_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.710,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2, v přízemí. Prostorné a světlé, účelné a komfortní zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Velká obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, 3x lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Koupelna, sprcha/WC.
Informace o domě (rezidenci)
Filipov 3 km od Česká Kamenice: Velká, komfortní chalupa 'České Švýcarsko', renovovaný v roce 2016. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada 2'000 m2 (není oplocena) s trávníkem. Zahradní sezení, pergola, zahradní nábytek, gril, ohniště (pískoviště). V domě: Wireless LAN [WLAN], sauna (extra), trampolína, odkládací místnost na kola, lyžárna. Parkovací místo u domu. Obchod 2.5 km, supermarket 3 km, restaurace 2.5 km, autobusová zastávka 'Česká Kamenice' 3 km, nádraží 'Česká Kamenice' 3 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 18 km. Atrakce v blízkosti: České Švýcarsko National Park 20 km, ZOO Děčín 23 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: CZ4072.300.2 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v České republice, Česká Kamenice České Švýcarsko:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 317 m n.m.
Historické město s 5'600 obyvatel, na rece Kamenice), idilická poloha, 30 km od Děčín, 10 km od Nový Bor. Veškeré služby v místě. Město je obklopeno třemi CHKO: Lužické hory, Labské pískovce a České středohoří. Jedinečné pískovcové skály, romantické údolí řeky Labe a nezničené lesy, které pokrývají více než polovinu města. Národní park České Švýcarsko - bizarní pískovcové útvary, hluboké lesy, zříceniny sklaních hradů, divoké kaňony, Belveder - město vybudované 180 m nad Labskou roklí. Možnost plavit se Tichou a Divokou soutěskou na dřevěných pramicích mezi vysokými skalními útesy, vodopády a lesy. Turisticky velmi zajímavý je podivuhodný přírodní útvar Pravčická brána.
informace pro letní ubytování
Aquapark 'Decin', 30 km. Tenis (30 km), golfové hřiště 30 km. Rajtování, Decin 30 km. 250 km turistické cesty, horolezectví. 200 km cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Bežkařské tratě. Jedlová 15 km, Polevsko 15 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.8.2018 19:44
Mapa stránek ...