Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ceské Švýcarsko' - Česká republika (Ústecký kraj), Česká Kamenice České Švýcarsko. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 42 m2, v přízemí. Prostorné a světlé, účelné a komfortní zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Velká obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, 3x lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Koupelna, sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ceské Švýcarsko, Česká Kamenice České Švýcarsko

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4072_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2, v přízemí. Prostorné a světlé, účelné a komfortní zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Velká obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, 3x lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Koupelna, sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:47
Mapa stránek ...