Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Hofberg' - Česká republika (Ústecký kraj), Česká Kamenice České Švýcarsko. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Velmi pěkné a moderní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Obytná kuchyně (2 plotýnky, trouba) s 1x pohovka pro 2 osoby. Koupelna/WC. Plynové topení. K dispozici: dětská postýlka do 6 let. Pozor prosím: maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Hofberg, Česká Kamenice České Švýcarsko

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4072_110_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Velmi pěkné a moderní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Obytná kuchyně (2 plotýnky, trouba) s 1x pohovka pro 2 osoby. Koupelna/WC. Plynové topení. K dispozici: dětská postýlka do 6 let. Pozor prosím: maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:29
Mapa stránek ...