Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Petríkov' - Česká republika (Středočeský kraj), Říčany. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 98 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 37 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, na terasu. Obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Petríkov, Říčany

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz2510_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 98 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 37 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, na terasu. Obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:35
Mapa stránek ...