Ubytování v České republice, Říčany (Středočeský kraj) v rekreačním domě 'Petríkov'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Petríkov, Říčany
★★★

Česká republika, Středočeský kraj, Říčany

Česká republika, Středočeský kraj, Říčany
Číslo objektu: CZ2510.110.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz2510_110_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.683,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 98 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 37 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, na terasu. Obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Petříkov 16 km od Říčany: Moderní vila 'Petříkov'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 800 m2 (oplocený) s trávníkem. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: Wireless LAN [WLAN], Cena za topení se platí na místě (01.10.-31.04.). Parkovací místo u domu. Potraviny 100 m, restaurace 150 m, autobusová zastávka 100 m, koupaliště 400 m, krytý bazén 10 km. Golfové hřiště (9 jamek) 3 km, tenis 3 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Praha 22 km, Aquapark Čestlice 10 km, Zámek Štiřín 3 km.
Rezervace
Ubytování v České republice, Říčany:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
V okolí Říčan jsou hluboké lesy a rybníky. Přednostní klimatické podmínky (léčebný ústav pro děti). Ideální místo ve spojení s přírodou a pamětihodnostmi Prahy. Průhonice, botanická zahrada, zámek Stiřín, 10 km. Schloss Konopiště 30 km. Kutná Hora, dóm Sv.Barbory, 40 km. V místě 3 rybníky. Obec s 12'000 obyvatel, v pěkném prostředí, 20 km východně od Praha. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Rajtování.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:39
Mapa stránek ...