Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Vila Tosca' - Česká republika (Středočeský kraj), Pyšely. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Vila Tosca', 2-pokojový bungalov 90 m2. Světlé, komfortní a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Obývací pokoj s 2x pohovka, krbová kamna, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, gril, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Plynové topení (extra). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Vila Tosca, Pyšely

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz2517_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Vila Tosca', 2-pokojový bungalov 90 m2. Světlé, komfortní a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Obývací pokoj s 2x pohovka, krbová kamna, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, gril, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Plynové topení (extra). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:31
Mapa stránek ...