Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Vyhlídka Dubiny' - Česká republika (Středočeský kraj), Pyšely. Jedná se o ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic. 'Vyhlídka Dubiny', 7-pokojový dům 400 m2 na 2 podlažích. Prostorné a světlé, částéčně zkosený, velmi pěkné a útulné zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna s posuvnými dveřmi, panoramatickým oknem, okno do dvora s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). Malý vstup s kamna na dřevo. Obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Velká, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávo ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Vyhlídka Dubiny, Pyšely

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz2517_10_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic
Popis ubytování (interiér)
'Vyhlídka Dubiny', 7-pokojový dům 400 m2 na 2 podlažích. Prostorné a světlé, částéčně zkosený, velmi pěkné a útulné zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna s posuvnými dveřmi, panoramatickým oknem, okno do dvora s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). Malý vstup s kamna na dřevo. Obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Velká, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar, parní zařízení, kuchyňský ostrov) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení. V horním patře: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Zkosený obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko. Zkosený velký obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Malý obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), stereo přehrávač. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled do údolí. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (5 Auta), garáž (2 Auta) u domu. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:42
Mapa stránek ...