Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'U obory' - Česká republika (Středočeský kraj), Maníkovice. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům. Prostorné, komfortní a osobité zařízení: malý obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a elektrické topení. Obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a elektrické topení. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko, krbová kamna a TV (plochá obrazovka), elektrické topení. Vstup na zahradu, pergola. Malý obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem a elektrické topení. Obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko a elektrické topení. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl, 1x pohov ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě U obory, Maníkovice

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz2950_29_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům. Prostorné, komfortní a osobité zařízení: malý obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a elektrické topení. Obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a elektrické topení. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko, krbová kamna a TV (plochá obrazovka), elektrické topení. Vstup na zahradu, pergola. Malý obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem a elektrické topení. Obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko a elektrické topení. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl, 1x pohovka, krbová kamna, TV-satelit a stereo přehrávač. Koupelna/WC, sprcha/WC. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2018 22:54
Mapa stránek ...