Ubytování v České republice, Maníkovice (Středočeský kraj) v rekreačním domě 'U obory'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě U obory, Maníkovice
★★★

Česká republika, Středočeský kraj, Maníkovice

Česká republika, Středočeský kraj, Maníkovice
Číslo objektu: CZ2950.29.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz2950_29_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.791,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům. Prostorné, komfortní a osobité zařízení: malý obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a elektrické topení. Obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a elektrické topení. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko, krbová kamna a TV (plochá obrazovka), elektrické topení. Vstup na zahradu, pergola. Malý obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem a elektrické topení. Obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko a elektrické topení. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl, 1x pohovka, krbová kamna, TV-satelit a stereo přehrávač. Koupelna/WC, sprcha/WC. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Maníkovice 4 km od Mnichovo Hradiště: Komfortní dvougenerační dům 'U obory', obklopen stromy a loukami. Na kraji obce, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada (oplocená) s trávníkem. Pergola, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], odkládací místnost na kola, lyžárna, pračka, sušička, k dispozici jízdní kola. Odkládací místnost k dispozici. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Obchod 1 km, supermarket 5 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 300 m, nádraží 2 km, krytý bazén 15 km, jezero ke koupání 2 km. Golfové hřiště 15 km, jízdárna 2 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Liberec (30 min.auto). Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Ubytování v České republice, Maníkovice:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, klidná vesnice, v pěkném prostředí. Zážitková pěší turistika. Doprava letadlem: letiště Praha (PRG), 150 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.4.2018 17:34
Mapa stránek ...