Ubytování v České republice, Karlštejn (Středočeský kraj) v apartmánu 'Hlásná Trebán'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v České republice
v apartmánu Hlásná Trebán, Karlštejn
★★★

Česká republika, Středočeský kraj, Karlštejn

Česká republika, Středočeský kraj, Karlštejn
Číslo objektu: CZ2671.105.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz2671_105_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.735,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 150 m2, v přízemí. Velký obývací pokoj s 2x lůžko, 1x pohovka, otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, koupelna/WC, TV-satelit a video. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Hlásná Třebaň 2 km od Karlštejn: Dvougenerační dům 'Hlásná Třebáň'. Na kraji obce. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 800 m2, krytý bazén (3 x 5 m, hloubka 150 cm, 01.06.-30.09.). Pergola, zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: pračka. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 500 m, autobusová zastávka 1 km, nádraží 1 km, koupaliště 18 km, krytý bazén 18 km, zátoka ke koupání 300 m. Golfové hřiště 5 km. Atrakce v blízkosti: Hrad Karlštejn 4 km, Český Kras - Koněpruské jeskyně 15 km, Indoor Aquapark Beroun 18 km. Známá jezera v okolí: Slapy 25 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Rezervace
Ubytování v České republice, Karlštejn:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Karlštejn v překrásném údolí řeky Berounky (přírodní chráněná oblast). Světoznámý je tento historický hrad na skalnatém výběžku. Ve 14. století nechal tento hrad postavit Karel IV, jako klenotnici pro korunovační klenoty, české korunní insignie a početné relikvie. Dnes je Purkrabský dvůr divadlem pod širým nebem, vždy od května do srpna/září s přesdstavením 'Noc na Karlštejně' od Vrchlického. 7 km od Karlštejnu jsou Koněpruské jeskyně. Hrad Křivoklát 20 km. V obci Karlštejn je muzeum voskových figurín a výstava vánočních jesliček. Známá obec s 750 obyvatel, 28 km jiho-západně od Praha, 70 km od Plzen.
informace pro letní ubytování
Tenis, golfové hřiště 18 jamek.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 13:13
Mapa stránek ...