Ubytování v České republice, Praha Zbraslav (Praha a okolí) v rekreačním domě 'Trnová'. Toto ubytování je pro 18 osob, k dispozici je 15 pokojů z toho je 7 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Trnová, Praha Zbraslav
★★★★★

Česká republika, Praha a okolí, Praha Zbraslav

Česká republika, Praha a okolí, Praha Zbraslav
Číslo objektu: CZ1118.159.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1118_159_1/
Ubytování pro 18 osob, k dispozici je 15 pokojů z toho je 7 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 167.786,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
15-pokojový dům 725 m2 na 4 podlažích. Komfortní a stylové zařízení: velký salón 59 m2 s otevřený krb. Malý salón 20 m2. Malá jídelna 23 m2. Velká jídelna 86 m2. Kulečníková místnost. 2x WC zvlášť. Ve spodním patře: kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 4x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko, koupelna/bidet/WC, TV a klimatizace. 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko, koupelna/bidet/WC, TV a klimatizace. Obývací pokoj/ložnice s 4x lůžko, koupelna/bidet/WC, TV-satelit a klimatizace s TV-satelit (plochá obrazovka). Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Svou příznivou vzdáleností od Prahy (20km), strukturou a vybavením je zámek vhodný také pro organizování menších konferencí, meetingů, seminářů a školení. Zámek Trnová je dokonalým místem pro uspořádání svatby - nutno dojednat individuálně za příplatek. Krásné okolí nabízí široké možnosti pro outdoorové aktivity a teambuildingy. Na přání klienta zajistí majitel též květinovou výzdobu a dekoraci, doprovodný program, hudební doprovod, catering (za poplatek). Kauce CZK 30 000,- (EUR 1 000).
Informace o domě (rezidenci)
Zámek Trnová se nachází ve stejnojmenné obci, v malebném zákoutí uprostřed lesů, 20 minut z centra Prahy za Zbraslaví. Na levém břehu Vltavy (1 km), na úpatí Brdských lesů a CHKO Český kras leží tento kouzelný, luxusní, historický zámek 'Trnová', 4-podlažní, rok výstavby 1720, renovovaný v roce 2008. Centrální, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: pozemek 5'000 m2. K dispozici pouze pro Vás: park 2'000 m2 (oplocený), krytý bazén vyhřívaný (7 x 3 m, hloubka 130 cm) s vnitřními schůdky. Altán, terasa (120 m2), zahradní nábytek, gril, grilovací kout. V domě: sauna, biliár, herní místnost, výtah, ústřední topení, bezpečnostní zařizení. Úklid na vyžádání (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 2 km, supermarket 5 km, restaurace, bar 100 m. Golfové hřiště (9 jamek) 7 km, jízdárna 100 m. Součástí parku je jezero 300 m2, které je možno využít také ke koupání. Oddělené severní křídlo zámku využíváno ke komerčním účelům. Pozor prosím: Pořizování obrazového záznamu a fotografií pro komerční účely pouze se svolením majitele za poplatek. Přísný zákaz ohňostrojů.
Rezervace
Ubytování v České republice, Praha Zbraslav:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.
informace pro zimní ubytování
Bruslařská hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 11:55
Mapa stránek ...