Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Križíkova' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 8. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový byt. Prostorné a světlé, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Průchozí pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. Velká obytná kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, TV-satelit. Koupelna, sprcha/bidet/WC, bidet, WC zvlášť. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Križíkova, Praha 8

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1108_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt. Prostorné a světlé, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Průchozí pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. Velká obytná kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, TV-satelit. Koupelna, sprcha/bidet/WC, bidet, WC zvlášť. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.11.2017 04:54
Mapa stránek ...