Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Križíkova' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 8. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 2-pokojový byt ve zvýšeném přízemí. Prostorné a světlé, účelné a osobité zařízení: vstup. 1x velký dvoulůžkový pokoj s jídelní stůl. 1x velký dvoulůžkový pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a jídelní stůl. Kuchyně u vstupu (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV-satelit, rádio a stereo přehrávač. Sprcha/WC. K dispozici: pračka, sušička, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: hasicí přístroj. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Križíkova, Praha 8

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1108_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt ve zvýšeném přízemí. Prostorné a světlé, účelné a osobité zařízení: vstup. 1x velký dvoulůžkový pokoj s jídelní stůl. 1x velký dvoulůžkový pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a jídelní stůl. Kuchyně u vstupu (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV-satelit, rádio a stereo přehrávač. Sprcha/WC. K dispozici: pračka, sušička, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: hasicí přístroj.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.12.2018 10:31
Mapa stránek ...