Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'V Podhorí' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 7. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'V Podhoří', 3-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích. Částéčně zkosený, pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/ložnice 16 m2, okno do dvora s 1x francouzským lužkem, TV, plochá obrazovka a elektrické topení. Kuchyně (3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, 1x pohovka a elektrické topení. WC zvlášť. E-topení. V horním patře: otevřený obývací pokoj/ložnice zkosený s 1x dvoulůžko, koupelna a stereo přehrávač. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě V Podhorí, Praha 7

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1107_170_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'V Podhoří', 3-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích. Částéčně zkosený, pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/ložnice 16 m2, okno do dvora s 1x francouzským lužkem, TV, plochá obrazovka a elektrické topení. Kuchyně (3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, 1x pohovka a elektrické topení. WC zvlášť. E-topení. V horním patře: otevřený obývací pokoj/ložnice zkosený s 1x dvoulůžko, koupelna a stereo přehrávač. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.6.2018 23:56
Mapa stránek ...