Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'V Podhorí' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 7. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'V Podhoří', 2-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích, v patře. Částéčně zkosený, pěkné a osobité zařízení: 16 m2, 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem, TV a elektrické topení. Obytná kuchyně (3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, elektrické topení. WC zvlášť. E-topení. V horním patře: zkosený, otevřený obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, stereo přehrávač a elektrické topení. Sedací vana. E-topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě V Podhorí, Praha 7

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1107_170_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'V Podhoří', 2-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích, v patře. Částéčně zkosený, pěkné a osobité zařízení: 16 m2, 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem, TV a elektrické topení. Obytná kuchyně (3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, elektrické topení. WC zvlášť. E-topení. V horním patře: zkosený, otevřený obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, stereo přehrávač a elektrické topení. Sedací vana. E-topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 17:48
Mapa stránek ...